Diğer Takımlar

Araklı 1961 Spor Kulübünü tarafından yardım tırı hazırlandı! Başkan deprem bölgesine gidiyor

Araklı 1961 Spor Kulübü Başkanı Fatih Bülbül yaşanan deprem felaketi ve yapılan kampanya hakkında açıklamalarda bulundu.

Deprem bölgelerine yardım kampanyası düzenleyen spor camiasına Araklı 1961 Spor Kulübü de ilk günden beri destek oluyor. Araklı 1961 Spor Kulübü Başkanı Fatih Bülbül, yaşanan deprem felaketi ve yapılan kampanya hakkında açıklamalarda bulundu.

Yöneticilerden 3 kişi gidecek

Başkanı Bülbül, “Yönetici arkadaşlarımızla aynı zamanda diş hekimi arkadaşlarımızla beraber hazırlamış olduğumuz bir yardım tırımız var. Bu bir amatör spor kulübü olarak bizi çok mutlu etti. Böyle birlik ve dayanışma gününde. İnşallah bizde yönetici arkadaşlarımızla beraber deprem bölgesine valiliğimizin bize izin verdiği bölgeye intikal edeceğiz. Oraya yardım tırımız emanet edeceğiz. Herkesin eline emeğine sağlık. Yönetici arkadaşlardan 3 kişiyle gideceğiz. Ben, Buğrahan Karlankuş ve Fatih Yıldızbaşıoğlu gideceğiz. Üçümüz gideceğiz. Bu dönemde tır var. Ancak şoför bulmakta sıkıntı oluyor. Bu nedenle kendimiz gidip teslim edelim dedik. Tırı sürebilecek şoförümüz var yönetici arkadaşlarımızdan.” açıklmalarında bulundu.

Başa dön tuşu