Ekonomi

Araklı’ya Yeni Bir Mekan; ABUSGAL CAFE

Araklı gün geçtikçe yeme içme alanında bölgenin sayılı ilçeleri arasında yerini almaya başladı.

Araklıspor’un efsane kadrosundaki futbolculardan Şaban Halil’in açmış olduğu yöreye uygun isimli Abusgal Cafe hizmete girdi. Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Belediye Başkan Yardımcısı Burhan Akyıldız, CHP İlçe Başkanı Mecit Solmaz, Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Solmaz, Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Öztorun, Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Oktay Tekinbaş, Araklıspor eski başkanı Mustafa Limanoğlu ve çok sayıda davetlinin katılımıyla hizmete açıldı.
Açılışı yapan Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ilçemiz Trabzon’da en çok paranın döndüğü merkez ve Akçaabat’tan sonra Of ilçemizle biz yarışıyoruz. Bu da demek oluyor ki ilçemiz gelişmekte ve ticaretin yoğun olduğu bir cazibe merkezidir. Şaban beye ilçemize kazandırmış olduğu bu güzel sosyal tesis için teşekkür ediyor. Bol kazançlar diliyorum. Hayırlı olsun dedi.
Abusgal Cafe sahibi Şaban Halil açılışa katılanlara teşekkür ederken, kafemizde sabah kahvaltısı dahil evlere servise kadar birçok yiyecek içecek ile hizmet vermeye başladığını söyledi.

Haber: Ahmet Sungur

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu