GündemSiyaset

Başkan Çebi Vatandaşın Gönlünde Taht Kuruyor

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi’nin makam odası her gün dolup taşıyor. Hem belediyede hem saha da neredeyse haftanın her günü vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlara hızlı ve etkin çözüm üretiyor.

Araklı Belediyesinin yerel yönetimde katılımcılığı sağlamak ve ortak çözüm üretmek anlayışıyla Araklılılar, her konuda taleplerini Başkan Çebi’ye iletiyor. Her türlü konu hakkındaki istek ve önerilerini dikkate alan ilgili müdürlükler, gelen talepler doğrultusunda mümkün olan en kısa zamanda gereken inceleme ve çalışmayı yaparak, sorunlara çözüm üretiyor.

*“Gönül Belediyeciliğinde İddialıyız”*

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, “Vatandaşımızın her bir derdi ile ilgileniyoruz. Çözmeye, onlara destek olmaya çalışıyoruz. Bu konuda ”Başkanım her talebi değerlendiriyorsun.” şeklinde beni eleştiriyorlar. Bende diyorum ki; Hayır demek kolay ama insanların dertleriyle yoğrulmak, çözüm üretmek zor. Biz zor olanı seçiyoruz. Bu bizim hoşumuza gidiyor. Sıkılmıyoruz, bunalmıyoruz. Görevimizin getirdiği sorumluluğa layık olmaya çalışıyoruz. Bu bizi mutlu ediyor.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu