Gündem

Kamuoyuna Duyuru

Sevgili Araklılı hemşehrilerim ve değerli Esnaf arkadaşlarım,
Trabzon’un en büyük ilçelerinden birisi olan Araklı ilçemize hizmet etmek büyük bir ayrıcalık ve onurdur.
Bu onurlu hizmetleri, 35 yıl hem esnaflık hem de Gazetecilik yaparak yıllarca sürdürdüm. Yine bir çok sivil toplum kuruluşunun Başkanlığı görevlerini ilçeme hizmet adına üstlendim.
Bu hizmetleri yaparken asla kendimi düşünmedim. İlçeme, güzel insanlarına, esnaflarımıza ne verebilirim onun mücadelesi içinde oldum. Şimdi ise, yine bir hizmet sevdası ile yeni bir yola girdim.
Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet kooperatifi başkanlığı yaptıktan sonra ebediyete uğurladığımız İsmail Semiz abimizden den boşalan Sınırlı Sorumlu Araklı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığına aday olmaya karar verdim.
Bugüne kadar attığım her adımda Araklı halkının ve esnafları ile istişare yaptım, onları yanımda görmekle birlikte onlardan aldığım güçlü yoluma devam ettim.
Bu kez de Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifine adaylığımı açıklarken yine duygularımı ve hedeflerimi sizlerle paylaşmak istedim.
Görev vermeniz halinde en güzelini, tarafsız yapacağıma, Araklı esnafının her zaman yanında olacağıma, Kooperatifin imkanlarını her kesimden esnafa yansıtacağıma söz veriyorum.
Allah, siz değerli ilçe halkımız ve üye esnaf arkadaşlarımızın desteği ile yine sizlere hizmet etmeyi bizlere nasip etsin. Allah bizleri mahcup etmesin.

Saygılarımla.
Mustafa SOLMAZ

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu