Gündem

Para Vermedi Dükkan Bastı

Alacağını istedi, güpegündüz dükkanı basıldı, çocuğunun yanında darp edildi.

DÜKKANI BASILDI

TRABZON’UN Araklı İlçesi Sanayi Sitesi’nde demir doğrama işi yapan Selami Ay adlı kişi F.Ç. adlı kişinin evinin çatısını yaptı. Selami Ay, yaptığı işin karşılığı olarak 2 bin TL para istedi. Yaptığı işin karşılığındaki ücretini alamayan Selami Ay, cep telefonundan F.Ç. adlı kişiye mesaj atarak parasını istedi. Bunun üzerine oğlunu yanına alan F.Ç., Selami Ay’ın dükkanını bastı ve camlarını kırdı. Baba ve oğulun, Selami Ay’ı oğlunun yanında dövdüğü iddia edildi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

SELAMİ Ay, polis merkezine giderek dükkanının basıldığını, camlarının kırıldığını ve kendisini dövüldüğünü iddia ederek baba ve oğlundan şikayetçi oldu. Selami Ay, “Yaptığım işin karşılığında paramı istedim. Beni her seferinde atlattı. Parayı vermemek için kaçtı. Sonunda mesaj atarak paramı istedim. Ne bir hakaret ettim ne bir küfür. Ev baktığımı belirttim. Evin çatısına çıkarak hayatımı tehlikeye attım. Üstüne baskın yedim” dedi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Trabzon’da yaptığı işin karşılığında alacağını isteyen demir doğramacının güpe gündüz dükkanı basıldı, çocuğunun yanında darp edildi.

MESAJ ATARAK PARASINI İSTEDİ

Trabzon’un Araklı İlçesi Sanayi Sitesi’nde demir doğrama işi yapan Selami Ay adlı kişi, Ramazan ayında F.Ç. adlı kişinin evinin çatısını yaptı. Selami Ay, yaptığı işin karşılığı ise 2 bin TL para istedi. Yaptığı işin karşılığındaki ücretini alamayan Selami Ay, cep telefonundan F.Ç. adlı kişiye, ‘Paramı getir, sustuysam saygımdan sustum. Karşında salak yok. Sana verdiğim makineyi alacağım. Senin gibi insanlara değer verilmez. Ev bakıyorum canımı tehlikeye atarak seni işini yaptım. Paramı getir. Allah razı olsun demiyorsun. Telefonu kaparak beni atlatarak bana küfür ediyorsun” şeklinde mesaj atarak parasını istedi. Bunun üzerine oğlunu yanına alan F.Ç., Selami Ay’ın dükkanı bastı ve camlarını kırdı. Baba ve oğlu, Selami Ay’ı oğlunu yanında dövdüğü iddia edildi.

“SANDALYEYLE KENDİMİ KORUDUM”

Selami Ay, polis merkezine giderek dükkanı bastığını, camlarını kırdığını ve kendisini dövdüğünü iddia ettiği baba ve oğlundan şikayetçi oldu. Kendisini dükkanındaki sandalyeyle koruduğunu belirten Selami Ay, “Yaptığım işin karşılığında paramı istedim. Beni her seferinde atlattı. Parayı vermemek için kaçtı. Sonunda mesaj atarak paramı istedim. Ne bir hakaret ettim ne bir küfür. Ev baktığımı belirttim. Evin çatısına çıkarak hayatımı tehlikeye attım. Üstüne baskın yedim, oğlumun yanında bana saldırdılar” dedi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Haber: AHMET SUNGUR

Kaynak: Günebakış Gazetesi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu