MahallelerYaşam

Bantta Bebek Var

Kulaktan kulağa dolaşan dedikodu jandarmayı harekete geçirdi.

BEBEĞİ BANTTA ÇALIŞAN GÖRDÜ?

TRABZON’UN Araklı İlçesi’nde Taşönü Katı Atık Entegre ve Bertaraf Tesisi’ndeki bant üzerinde bebek vardı şeklindeki çalışanların dedikodusu jandarmaya ulaşınca, soruşturma başlatıldı. Araklı İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, tesislere giderek ayrıştırma bantları üzerinde inceleme yaptı, kameraları izledi. Yeni doğmuş bebeği bant üzerinde kimin gördüğünü araştıran jandarma, yetkililerle ve bazı çalışanlarla görüşme yaptı.

YENİ DOĞANLARI ARAŞTIRIYORLAR

TRABZON’UN tamamı ve Rize’nin merkezi ile batı ilçelerinden gelen çöplerin tesiste toplandığı ve ayrıştırıldığını tespit eden jandarma her iki ilde yeni doğumları araştırıyor. Her ihtimali göz önünde bulunduran jandarmanın ayrıştırma noktasında da kan izi olup olmadığını araştırdığı öğrenildi. Araklı Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında bantta görülen bebeğin cinsiyetinin fark edilemediği ve bazı kazılar yapıldığı öğrenildi.    

Araklı’daki çöp tesisinde bulunan ayrıştırma bandı üzerinde bebek görüldü dedikodusu kulaktan kulağa yayılınca,  jandarma harekete geçti.

BEBEĞİ BANTTA KİM GÖRDÜ?

Trabzon’un Araklı İlçesi’nde Taşönü Katı Atık Entegre ve Bertaraf Tesisi’ndeki bant üzerinde bebek vardı şeklinde çalışanların dedikodu ilçede kulaktan kulağa yayıldı. Sonunda yapılan dedikodular ilçe jandarmaya ulaştı. Yaşandığı ileri sürülen olay lay Araklı Cumhuriyet Başsavcılığı’na bildirildi. Savcılık tarafından başlatılan soruşturma çerçevesinde ilçe jandarma komutanlığına bağlı ekipler, tesislere giderek ayrıştırma bantları üzerinde inceleme yaptı. Yeni doğmuş bebeği bant üzerinde kimin gördüğünü araştıran jandarma, yetkililerle ve bazı çalışanlarla da birer görüşme yaptı.

YENİ DOĞANLARI ARAŞTIRIYORLAR

Taşönü Katı Atık Entegre ve Bertaraf Tesisi’ne çöplerin Trabzon’un tamamı ve Rize’nin merkezi ile batı ilçelerinden geldiğini tespit eden jandarma, her iki ilde yeni doğumları araştırmaya başladı. Yeni doğmuş bebeğin çöpe atılma ihtimali üzerinde duran jandarma ekipleri, ayrıştırma noktasında da kan izi olup olmadığını araştırdığı öğrenildi. Araklı Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında bantta görülen bebeğin cinsiyetinin fark edilemediği öğrenildi.  Olayla ilgil soruşturma tüm hızıyla devam ediyor.

Kaynak: Günebakış Gazetesi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu